Bookmaker Bet365.com Bonus The best odds.

aroutzisaProšle subote održana su takmičenja u radioorijentaciji osnovnih škola u Sarajevskom  i Tuzlanskom kantonu u okviru Smotre naučno-tehničkog i sportsko-tehničkog stvaralaštva. 

Radioamateri iz ARAuBiH iz Sarajeva, Tuzle, Zenice i Ilijaša su se potrudili da ove godine bude značajan broj škola i mladih koji su učestvovali na ovim tekmičenjima.

Vidimo se na Državnom prvenstvu osnovnih škola u radioorijentaciji koje  će se održati u Sarajevu 07.06.2014. godine.

 U prilogu možete vidjeti rezultate u Sarajevu i pokoju sliku sa oba takmičenja.

53. SMOTRA NAUČNO-TEHNIČKOG I SPORTSKO-TEHNIČKOG STVARALAŠTVA

MLADIH KANTONA SARAJEVO

ČLANOVI KOMISIJE: SEAD ČELJO-SARAJEVO, SARIĆ ENES – ZENICA, AHMED HRUSTANOVIĆ – ILIJAŠ

DISCIPLINA: RADIOORIJENTACIJA

 

IME I PREZIME UČENIKA

ŠKOLA

MENTOR

VRIJEME

BROJ PREDAJNIKA

UKUPNO BODOVA

1.

ARMAN KRŠO

10. osnovna škola

 

34,40 sec

3

100

2.

MAHIR ADIN

OŠ  Džemaludin Čaušević

 

51,00 sec

3

95

3.

AHMETSPAHIĆ ADIN

 OŠ Nafija Sarajlić

 

55,00 sec

3

90

4.

SILAJDŽIĆ FARIS

OŠ Lješevo Ilijaš

 

1min 17 sec

3

85

5.

BENJAMIN ZEČIĆ

6. osnovna škola

 

1min 20 sec

3

80

6.

ADNAN MLIVO

OŠ Hrasno

 

1min 27 sec

3

75

7.

DAMIR KOVAČ

Musa Ćazim Ćatić

 

1 min 50 sec

3

70

8.

MAHIR HATIČ

OŠ Lješevo Ilijaš

 

1 min 59 sec

3

65

9.

FARIS LJAJIĆ

1. osnovna škola

 

2 min 05 sec

3

60

10.

HARIS BIČEVIĆ

Safet beg Bašagić

 

2 min 10 sec

3

55

11.

HANA PAŠALIĆ

Mehmed bega K. LJ.

 

2 min 17 sec

3

50

12.

FARIS AMIDŽIĆ

1. osnovna škola

 

2 min 14 sec

3

45

13.

BISER MAK

Musa Ćazim Ćatić

 

2 min 35 sec

3

40

14.

SANJIN ADILOVIĆ

 OŠ Vladislav Škarić

 

2 min 52 sec

3

35

15.

ARMIN HASEČIĆ

2. osnovna škola

 

2 min 55 sec

3

30

16.

ENA KURTOVIĆ

Mehmed bega K. LJ.

 

2 min 55 sec

3

25

17.

ADNA ČESKO

Musa Ćazim Ćatić

 

2 min 58 sec

3

20

18.

AJŠA BAJRAMOVIĆ

5. osnovna škola

 

3 min 25 sec

3

15

19.

NEIRA KATANA

Isak Samokovlija

 

3 min 31 sec

3

10

20.

ZEJNEB MUSIĆ

Musa Ćazim Ćatić

 

4 min 02 sec

3

5

REZULTATI RADIOORIJENTACIJE PO OSNOVNIM ŠKOLAMA KANTONA SARAJEVO

 

IME I PREZIME UČENIKA

ŠKOLA

MENTOR

VRIJEME

BROJ PREDAJNIKA

UKUPNO BODOVA

1.

ARMAN KRŠO

10. osnovna škola

 

34,40 sec

3

100

2.

MAHIR ADIN

OŠ  Džemaludin Čaušević

 

51,00 sec

3

95

3.

AHMETSPAHIĆ ADIN

 OŠ Nafija Sarajlić

 

55,00 sec

3

90

4.

SILAJDŽIĆ FARIS

MAHIR HATIČ

OŠ Lješevo Ilijaš

 

1min 17 sec

1 min 59 sec

3

3

85

5.

BENJAMIN ZEČIĆ

6. osnovna škola

 

1min 20 sec

3

80

6.

ADNAN MLIVO

OŠ Hrasno

 

1min 27 sec

3

75

7.

DAMIR KOVAČ

BISER MAK

ADNA ČESKO

ZEJNEB MUSIĆ

Musa Ćazim Ćatić

 

1 min 50 sec

2 min 35 sec

2 min 58 sec

4 min 02 sec

3

70

8.

FARIS LJAJIĆ

FARIS AMIDŽIĆ

1. osnovna škola

 

2 min 05 sec

2 min 14 sec

3

65

9.

HARIS BIČEVIĆ

Safet beg Bašagić

 

2 min 10 sec

3

60

10.

HANA PAŠALIĆ

ENA KURTOVIĆ

Mehmed bega K. LJ.

 

2 min 17 sec

2 min 55 sec

3

55

11.

SANJIN ADILOVIĆ

 OŠ Vladislav Škarić

 

2 min 52 sec

3

50

12.

ARMIN HASEČIĆ

2. osnovna škola

 

2 min 55 sec

3

45

13.

AJŠA BAJRAMOVIĆ

5. osnovna škola

 

3 min 25 sec

3

40

14.

NEIRA KATANA

Isak Samokovlija

 

3 min 31 sec

3

35

REZULTATI TAKMIČENJA U RADIOORIJENTACIJI OSNOVNIH ŠKOLA OPĆINE CENTAR SARAJEVO

 

IME I PREZIME UČENIKA

ŠKOLA

MENTOR

VRIJEME

BROJ PREDAJNIKA

UKUPNO BODOVA

1.

MAHIR ADIN

OŠ  Džemaludin Čaušević

 

51,00 sec

3

100

2.

AHMETSPAHIĆ ADIN

OŠ Nafija Sarajlić

 

55,00 sec

3

95

3.

DAMIR KOVAČ

BISER MAK

ADNA ČESKO

ZEJNEB MUSIĆ

 Musa Ćazim Ćatić

 

1 min 50 sec

2 min 35 sec

2 min 58 sec

4 min 02 sec

3

90

4.

HARIS BIČEVIĆ

Safet beg Bašagić

 

2 min 10 sec

3

3

85

5.

HANA PAŠALIĆ

ENA KURTOVIĆ

Mehmed bega K. LJ.

 

2 min 17 sec

2 min 55 sec

3

80

6.

SANJIN ADILOVIĆ

OŠ Vladislav Škarić

 

2 min 52 sec

3

75

7.

NEIRA KATANA

Isak Samokovlija

 

3 min 31 sec

3

70

SARAJEVO  26. APRIL 2014. GODINE

TUZLANSKI KANTON

RADIOORJENTACIJA

Rang

NAZIV RADA

AUTORI

KMT/ŠKOLA

MENTOR

Ukupno bodova

1

ARO

MUAMER HODŽIĆ

KREKA

TAHIR FERHATBEGOVIĆ

100,0

2

ARO

SALKIĆ RIJAD

PODORAŠJE

MEHDIN ALADIN

95,0

3

ARO

MATEO ĐAKOVIĆ

HUSINO

MURIS MAŠIĆ

90,0

4

ARO

MEDINA HADŽIĆ

STJEPAN POLJE

ARMIN TOPIĆ

85,0

5

ARO

BAKIR MAŠIĆ

TUŠANJ

ELVIRA SLOMIĆ

80,0

6

ARO

ALEN MEMIĆ

BANOVIĆI

DŽEMAL BABIĆ

75,0

 

 

Kontakt

ARAuBIH
Derviša Numića 6
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Telefon: +387 (0)33 722-245
Fax: +387 (0)33 722-242
Pon./Sri./Pet. 10 - 14 h

Internet

E-mail:
kancelarija@arabih.net
office@arabih.net
E-mail za slanje priloga:
ham.radio.news@etf.unsa.ba
Skype:
ARABiH-kancelarija
Facebook:
ARAuBIH

Banka

Brojevi računa:
Uplate iz BiH:
3389002206120771
Uplate iz inostranstva:
BA39 3389002206120771
SWIFT: UNCRBA22